NIGHTCARE Age Reversing Night Rejuvenation Cream

NIGHTCARE

AGE REVERSING NIGHT REJUVENATION CREAM

Hedef :NightCare yüksek onarıcı ve yenileyici bileşen sayesinde, gün boyunca çevresel kirliliğe maruz kalan ciltte detoks etkisi sağlar ve yeniler. Gece uyku esnasında hücre yenilenmesini aktive ederek enerji verir ve sıkılık etkisi sağlar.

Kimler için uygun :Hangi yaşta olursa olsun, toksinlerden arınma kabiliyetini yitirmiş, gözle görülür çizgilere sahip olan mat ve donuk ciltler için.

Etki :
• Işıltılı bir cilt için hücre yenilenmesini hızlandırır.
• Yoğun nem verir ve çizgi bakımı yapar.
• Çizgileri pürüzsüzleştirir ve cildi sıkılaştırır.

İçerik :Bu geliştirilmiş bakım kremi, gece uyku esnasında cildi onaran ve yenileyen klinik olarak etkisi kanıtlanmış 3 aktif bileşen içerir. Antioksidant bileşeni,cilt matriksini korur ve serbest radikalleri nötralize eder. Biyolojik aktif peptidler hücre yenilenmesini hızlandırır ve derin kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Üçlü sıkılaştırıcı etki, cilt yapısını korur ve geliştirir. Cildin yenilenmesini sağlar ve çizgi oluşumunu önler. Patentli teknoloji cildi yeniden yapılandırır, sıkılığını arttırır,esneklik,pürüzsüzlük ve ışıltı kazandırır.

Sonuç :Sadece 14 günlük uygulamanın sonucunda cilt nem ve pürüzsüzlük kazanır. Kaz ayağı bölgesindeki çizgiler gözle görülür şekilde azalır. Düzenli kullanım ile birlikte cildi sıkılaştırır ve esnekliğini arttırır. Taze,enerji dolu ve gençlik ışıltısı ile parlayan bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

Kullanımı :Gece temizleyici ve tonik kullanımının ardından cilde uygulanır. Tek başına yada farklı bir SwissCare bakım ürünü ile kombine olarak kullanılabilir.

Yorumunuz